Напів - зварні

Напів - зварні

Напівзварні пластинчасті теплообмінники SONDEX® — пріоритетний вибір для важких умов використання з агресивними середовищами або високими рівнями тиску. Ми адаптуємо кожний теплообмінник згідно з вашими технічними характеристиками і пропонуємо довговічні конструкції, здатні витримувати екстремальні умови і зводити до мінімуму ризики, пов’язані з використанням хімічних речовин або холодоагентів.


Щоб підвищити рівень безпеки, у серії напівзварного обладнання використовується касетна технологія, а не звичайні пластини. У кожній касеті є розбірна частина для звичайних середовищ і зварна частина для агресивних середовищ.

У зварній частині використовується спеціальна стійка до пошкоджень кільцева прокладка. Завдяки суттєвому зменшенню площі відкритої ділянки прокладки наші напівзварні пластинчасті теплообмінники відрізняються тривалим терміном експлуатації і пропонують безпечне застосування з меншим ризиком протікання.

Client

Напівзварні пластинчасті теплообмінники SONDEX®

Date

15 січня 2020

Tags

Продукція

Про нас

Мета роботи нашої компанії – розробка і реалізація ефективних рішень виходячи з потреб клієнта на базі високоякісного обладнання власного виробництва

©2021 MEKSON LCC. All Rights Reserved by LUMISCON®.

Search