Спіральні теплообмінники SONDEX®

Спіральні теплообмінники SONDEX® by Danfoss створені й спеціально призначені для обробки суспензій, зависів, стічних вод, деревної маси, вуглеводнів із високою в’язкістю та забруднювальних рідин, що містять волокна й тверді речовини. Вони є найкращим вибором для обробки найважчих середовищ із високою в’язкістю. Оскільки замість пучків труб ми використовуємо листи металу, згорнуті в спіральні котушки, ми можемо отримати дуже високі теплові характеристики, не зменшуючи проміжок між пластинами й не створюючи перешкод потоку середовища.


Основний елемент наших спіральних теплообмінників — котушки зі згорнутих у спіраль пластин, розташовані в кожуху. Котушки утворюють два повністю ізольовані канали з зустрічною організацією потоків, що дозволяє теплообміннику забезпечувати температури, дуже близькі до початкових. Тому наші теплообмінники дуже добре пристосовані для рекуперації тепла.

Щоб підтримувати проміжок між пластинами, в котушки приварюють дистанціювальні стрижні. Окрім підтримання належної відстані між пластинами, ці стрижні сприяють формуванню турбулентного потоку. Наша технологія Free Flow для спіральних теплообмінників не передбачає стрижнів, тому турбулентність послабляється, але досягається значно більший проміжок між пластинами для потоку проблемних середовищ. Згадані можливості дозволяють ефективно виконувати будь-яке завдання. Ви можете обрати звичайні канали або канали Free Flow з обох боків, або ж їх комбінацію.

Оскільки спіральні теплообмінники використовуються в різноманітних умовах для виконання різних завдань, ми з нуля адаптуємо кожний з наших пристроїв відповідно до ваших технічних характеристик. Ми надаємо клієнтам індивідуально оптимізовані рішення, призначені для максимального часу безвідмовної та надійної роботи.


PHE Brazed P01Легкість технічного обслуговування і чищення

Спіральна котушка своєю формою додатково стимулює формування турбулентного потоку, а одноканальна конструкція допомагає боротися із засміченням за допомогою механізму «самоочищення». Осад, що накопичився, викликає локальне підвищення швидкості, виникає ефект очищення і цього достатньо, щоб у більшості випадків позбутися відкладання осаду. Такий механізм допомагає спіральним теплообмінникам SONDEX® працювати дуже довго без технічного обслуговування або очищення.

Однак деякі середовища можуть викликати складнощі, вимагаючи частішого технічного обслуговування і чищення теплообмінника. Саме для таких випадків ми розробили відкидні кришки, які ущільнюються за допомогою С-подібних фіксаторів, утворюючи поворотні дверцята, які легко відкриваються й закриваються без використання спеціальних інструментів. За допомогою таких дверцят надається доступ до усієї котушки для огляду й очищення.


 

на данній сторінці використані матеріали компанії Danfoss

Про нас

Мета роботи нашої компанії – розробка і реалізація ефективних рішень виходячи з потреб клієнта на базі високоякісного обладнання власного виробництва

©2021 MEKSON LCC. All Rights Reserved by LUMISCON®.

Search