Кожухопластинчасті теплообмінники SONDEX® (типу SPS)

Кожухопластинчасті теплообмінники SONDEX® (типу SPS) поєднують переваги кожухотрубних теплообмінників, зокрема високі температури й робочий тиск, і висока ефективність пластинчастих теплообмінників. Завдяки поєднанню кращих характеристик «із двох світів» наші кожухопластинчасті теплообмінники забезпечують незрівнянну продуктивність для широкого спектра застосувань, зокрема для завдань з конденсації пари.


Завдяки повністю зварним пакетам пластин наші кожухопластинчасті теплообмінники добре пристосовані до роботи з агресивними середовищами та в умовах високих температур і тиску. У разі використання пластинчастої технології замість трубок різко збільшений коефіцієнт теплопередачі дозволяє нашим інженерам зменшити площу поверхні, потрібну для оптимальної продуктивності. У результаті отримано компактний теплообмінник із покращеними характеристиками в порівнянні з кожухотрубним аналогом, що дає змогу досягти значно більшого наближення температури та водночас є легшим і потребує значно менше місця.

Використання пластинчастої технології також значно зменшує таку поширену проблему кожухотрубних теплообмінників як засмічення. З підвищеним рівнем турбулентності ризик засмічення значно зменшується, оскільки турбулентний потік не дає частинкам і плівці засмічувати теплообмінник.

У порівнянні з кожухотрубними теплообмінниками кожухопластинчасті теплообмінники SONDEX® являють собою дуже економічно конкурентні рішення, що забезпечують швидке повернення інвестицій. Компактний розмір, мала вага і низька вартість встановлення тримають ціну первинного придбання на мінімумі, особливо у разі використання рідкісних матеріалів. Епізодичний характер технічного обслуговування та оптимізовані параметри енергоспоживання знижують поточні експлуатаційні витрати.


Розв’язання проблеми з різницею витрат

У деяких варіантах застосування використовують різні значення витрати двох середовищ, і цю проблему дуже складно оптимально вирішити. Наша серія з асиметричним профілем пластин чудово пристосована до таких варіантів, оскільки пластини оснащені вузькими каналами з одного боку і широкими каналами — з іншого. Ця конструктивна особливість дає змогу теплообміннику легко працювати з двома значеннями витрати й допомагає максимально ефективно використовувати падіння тиску, наслідком чого є вища турбулентність, краща теплопередача та більш рентабельна експлуатація. Асиметричний профіль — найкраще рішення для обробки середовищ з високою в’язкістю або конденсувального газу у великих об’ємах.


 

на данній сторінці використані матеріали компанії Danfoss

Про нас

Мета роботи нашої компанії – розробка і реалізація ефективних рішень виходячи з потреб клієнта на базі високоякісного обладнання власного виробництва

©2021 MEKSON LCC. All Rights Reserved by LUMISCON®.

Search