Конденсори Sondex® by Danfoss®

Конденсатори  SONDEX® — чудовий вибір для особливих умов застосування, коли звичайні пластинчасті теплообмінники не підходять. Це обладнання призначене для обробки великих потоків пари, тому воно відрізняється великим вхідним отвором для пари. Окрім малого часу перебування, створені оптимальні умови для конденсації, навіть для завдань з низьким тиском пари.


Можна легко застосовувати у варіантах, що вимагають відмінних умов конденсації, використовуючи наші адаптовані до потреб клієнтів традиційні, напівзварні і паяні моделі конденсаторів SONDEX®. Для завдань з низьким тиском пари наша спеціалізована конструкція пластин конденсатора обробляє великі об’єми пари, зберігаючи високі теплові показники пластин.?


Аналогічно до наших випарників і напівзварних пластинчастих теплообмінників, у конденсаторі використовуються касети пластин. Однак ці касети відрізняються асиметричним профілем для покращення конденсації та ефективності.

Як наслідок, падіння тиску на зварному боці може залишатися на мінімальному рівні, забезпечуючи при цьому високий рівень турбулентності на боці з прокладками. Така конструкція забезпечує максимальний коефіцієнт теплопередачі та підвищує продуктивність, водночас зменшуючи навантаження на насоси й енергоспоживання всієї системи.


на данній сторінці використані матеріали компанії Danfoss

Про нас

Мета роботи нашої компанії – розробка і реалізація ефективних рішень виходячи з потреб клієнта на базі високоякісного обладнання власного виробництва

©2021 MEKSON LCC. All Rights Reserved by LUMISCON®.

Search