Продукція

PHE ServiceВласне виробництво розбірних теплообмінників в Україні з 2002 року

З моменту заснування компанії у плани входило створення в Україні власного виробництва якісного теплообмінного обладнання з використанням новітніх європейських технологій. Результатом стало виробництво з 1997р. пластинчастих теплообмінних апаратів. З 2002 року розпочато виробництво розбірних теплообмінних аппаратів на базі оригінальних пластин і ущільнювачив данської компанії Sondex A/S.


Основний типорозмірний ряд теплообмінників, що виготовляються компанією МЕКСОН складається з наступних позицій: ТПР4, ТПР8, ТПР7, ТПР14, ТПР20, ТПР9, ТПР19, ТПР31, ТПР21/22, ТПР47, ТПР64, ТПР41/42, ТПР62, ТПР86, що охоплює ДУ приєднань від ДУ25 до ДУ150 з поверхнями пелопередачі від 0,336м2 до 570м2 і пропускною спроможністю робочої середи від 1,5м3/год. до 350,0м3/год.


 

Розбірні теплообмінники

Розбірні теплообмінні апарати - 

це найбільш розповсюджений тип теплообмінників. При правильному розрахунку забезпечує оптимальну роботу на об’єкті. За рахунок розбірної конструкції може бути легко очищений від забруднень та відремонтований безпосередньо на об’єкті.

 • Робочий тиск, МПа: 0,6 / 1,0 / 1,6 / 2,5 / 3,5
 • Робочі температури, °С: від –20°С  до  +180°С
 • Матеріали пластин: AISI 316, AISI 304, Титан, SMO, Hastelloy

Матеріали ущільнювачів: EPDM-HT, NBR-HT, Viton


 

Тип

пластин

Площа м2

ДУ,

мм

 

 

S4

0,042

32

S8

0,084

32

S7

0,073

50

S14

0,15

50

S20

0,21

50

S9

0,09

65

S19

0,245

65

S31

0,30

65

S21/S22

0,24/0,26

100

S47

0,5

100

S64

0,67

100

S41/S42

0,45/0,46

150

S62

0,68

150

S86

0,9

150

S110

1,2

150

S43

0,46

200

S65

0,68

200

S100

1,0

200

S130

1,33

200

S152

1,52

200

S220

2,2

200

S113

1,13

250

S81

0,84

300

S121

1,26

300

S188

1,96

300

S251

2,625

300

S145

1,45

400

S210

2,2

400

S201

2,1

500


 

Паяні теплообмінники

Паяні теплообмінники Sondex by Danfoss (серії XB/SL — компактна й гнучка система, призначена для надзвичайно ефективної роботи в умовах високого тиску або екстремальних температур.


Паяні пластинчасті теплообмінники без прокладок - це оптимальний вибір завдяки низьким експлуатаційно-технічним витратам і дуже високій продуктивності, навіть за умов використання в системі зі значним коливаннями температури або змінним чи постійним тиском.


Об’єднанні паяні системи Danfoss і SONDEX® у єдиний комбінований модельний ряд пластинчастих теплообмінників, створив неперевершений асортимент продукції, що пропонує високоякісні теплообмінники будь-якого типу, які оптимізовані для застосування у кожній конкретній ситуації.

Ми адаптуємо наші паяні теплообмінники згідно з вашими технічними характеристиками. Можна обрати матеріал для паяння: мідь, мідь+ або нержавіючу сталь. Профілі Fishbone («Ялинка») і Micro Plate™ доступні з різними рифленнями, що відповідають будь-яким заданим умовам роботи. Завдяки адаптивній конструкції наших паяних теплообмінників можливі безліч різних варіантів під’єднання (з різною кількістю з’єднань, різними розмірами, типами й положеннями). Оптимальну кількість пластин у пакеті визначають залежно від технічних характеристик конкретного варіанту застосування.

 


Паяний пластинчатий теплообмінник стійкий до тривалих високо-температурних навантажень з температурою теплоносія вище 120°С. Може бути застосований для робочих умов:

 • Робочий тиск, МПа: ? 4,0
 • Робоча температура, °С: від  -196°C  до  +225°C

Завдяки низьким експлуатаційно-технічним витратам, невеликому перепускному об’єму і високій продуктивності, рішення з паяними теплообмінниками нашого виробництва є ідеальним вибором для багатьох варіантів застосування. Зменшіть витрати і збільшіть ваші прибутки за допомогою нашого асортименту паяних теплообмінників.

Нерозбірні теплообмінники є надійним рішенням з підвищеним терміном служби. Позбудьтеся зайвих клопотів завдяки конструкції з подвійними стінками, що забезпечує найвищий рівень захисту від протікань.

Завдяки оптимізації енергетичних характеристик, перевіреній технології «Ялинка» або революційній технології Micro Plate™, комбінований асортимент продукції Danfoss і SONDEX® забезпечує найкращий вибір паяних систем передачі тепла.


 

 • Системи вентиляції та кондиціювання повітря
 • Виробництво молочної продукції / харчова промисловість
 • Холодильна промисловість
 • Системи з випарником і конденсатором
 • Сонячне опалення
 • Газомазутні агрегати
 • Рекуперація тепла
 • Охолодження двигунів
 • Випарювання і конденсація
 • Зниження температури перегріву пари
 • Системи поглинання
 • Установки гарячого водопостачання для побутових потреб
 • Охолодження для технологічного процесу
 • Охолодження гідравлічного масла
 • Охолодження лазерів
 • Охолодження і нагрівання води
 • З’єднання від різьби BSP/NPT ?” до фланця DN150
 • Матеріали для паяння: мідь, мідь+ або нержавіюча сталь
 • Матеріали пластин: AISI 316. Інші матеріали доступні за запитом
 • Висота пластин від 0,202 м до 1 м
 • Значення витрати до 150 м3/год
 • Робочий тиск до 40 бар
 • Робоча температура від -196 °C до 225 °C
 

 

 

на данній сторінці використані матеріали компанії Danfoss

Санітарні пластинчасті теплообмінники SONDEX® Sanitary

Пластинчасті теплообмінники SONDEX® Sanitary призначаються для систем з високими гігієнічними вимогами, в них застосовуються матеріали, які відповідають вимогам Управління продовольства і медикаментів США (FDA). Ми щиро дбаємо про ваш кінцевий продукт і вживаємо всіх необхідних заходів, щоб забезпечити його найвищу якість. Кожне рішення розробляється з урахуванням ваших технічних характеристик для забезпечення найкращих умов для вашої продукції.

Пластинчасті теплообмінники SONDEX® Sanitary призначаються для використання у харчовій промисловості й виробництві молочної продукції, а також в інших галузях з високими санітарними вимогами.


Ми володіємо глибокими знаннями стосовно технологій харчової промисловості й виробництва молочної продукції та маємо багатий досвід, необхідний для розробки високопродуктивних систем, що відповідають гігієнічним вимогам. Наші регенеративні пастеризатори повторно використовують до 95 % енергії, пропонуючи вам значну економію витрат на спожиту енергію.

Конструкція рами наших пластинчастих санітарних теплообмінників розроблена таким чином, що дозволяє легко виконувати чищення і технічне обслуговування. Міцні нейлонові ролики дозволяють легко відкривати зсувну кришку, а затискні втулки з кульковими підшипниками дозволяють їх знову щільно закривати. Ще ніколи доступ не був таким легким!

Ми пишаємося тим, що спроможні забезпечити делікатну обробку для найкращої якості кінцевої продукції, водночас дотримуючись вимог будь-якої галузі промисловості. Пропонуючи пластини типів Fishbone і Free Flow, ми маємо змогу задовольнити ваші потреби за допомогою потрібного теплообмінника.

Надзвичайно високий рівень захисту від протікання
Наша технологія Sonder Safe є системою пластин з подвійними стінками, розробленою таким чином, аби протікання, ймовірність появи якого досить низька, було помітним ззовні теплообмінника. Цей захід безпеки дозволяє швидко виявляти і ремонтувати вузол, який працює неналежним чином.

Оскільки всі течі зовнішні, а не внутрішні, витікання завжди ізолюються. Завдяки цій особливості пластинчасті санітарні теплообмінники з подвійними стінками є ідеальним вибором у випадках, коли використовується середовище, яке за жодних обставин не повинне забруднитися.

Багатосекційна конструкція для складніших систем
Наші санітарні пластинчасті теплообмінники доступні у вигляді багатосекційних систем, які можна розглядати як багато теплообмінників, об’єднаних в одну установку та розділених проміжними рамами.

Сфери використання

 • Виробництво молочної продукції / харчова промисловість
  - наприклад, регенеративні системи пастеризації
 • Галузі з санітарними вимогами
 
 Технічні дані
 • З’єднання від DN25 до DN500
 • (рами сконструйовані за стандартами на виготовлення FEA і PED 2014/68/EU (EN13445) і ASME, розд. VIII, підрозд. 1)
 • Матеріали пластин: AISI 304/316, титан, SMO, хастелой. Інші матеріали доступні за запитом
 • Матеріали прокладок: EPDM-HT, NBR-HT, вітон. Інші матеріали доступні за запитом
 • Висота пластин до 3,5 м
 • Значення витрати до 1600 м3/год

 

Функції та переваги

Теплообмінні системи, що відповідають суворим гігієнічним вимогам відповідних галузей, а також стандартів FDA на матеріали.

Технологія пластин забезпечує найвищу якість кінцевої продукції. За будь-яких умов застосування ми гарантуємо делікатне поводження з середовищем під час обробки з точним контролем потоку, дотриманням ідеальної температури й оптимальним часом перебування.

Рами, виготовлені з нержавіючої сталі, або із відповідним покриттям сконструйовані таким чином, аби легко мати доступ для швидкого і безпроблемного огляду, очищення (включно з безрозбірним очищенням CIP) або технічного обслуговування.


  

на данній сторінці використані матеріали компанії Danfoss

Напівзварні пластинчасті теплообмінники SONDEX®

Напівзварні пластинчасті теплообмінники SONDEX® — пріоритетний вибір для важких умов використання з агресивними середовищами або високими рівнями тиску. Ми адаптуємо кожний теплообмінник згідно з вашими технічними характеристиками і пропонуємо довговічні конструкції, здатні витримувати екстремальні умови і зводити до мінімуму ризики, пов’язані з використанням хімічних речовин або холодоагентів.


Щоб підвищити рівень безпеки, у серії напівзварного обладнання використовується касетна технологія, а не звичайні пластини. У кожній касеті є розбірна частина для звичайних середовищ і зварна частина для агресивних середовищ.

У зварній частині використовується спеціальна стійка до пошкоджень кільцева прокладка. Завдяки суттєвому зменшенню площі відкритої ділянки прокладки наші напівзварні пластинчасті теплообмінники відрізняються тривалим терміном експлуатації і пропонують безпечне застосування з меншим ризиком протікання.


Стабільно висока ефективність

Більше не потрібні серійні системи теплопередачі! Користуючись теплообмінником SONDEX®, ви можете бути впевнені у неперевершеності ваших теплових показників, оскільки ви отримуєте систему, спеціально адаптовану до конкретних умов експлуатації, яку легко встановлювати і зручно обслуговувати.

Багатий досвід і глибоке розуміння технологічних процесів допомагають нам уникати поширених підводних каменів складних завдань і постачати надійні й безпечні високопродуктивні теплообмінники.

 


 

Сфери використання

 • Системи вентиляції та кондиціювання повітря
 • Суднове обладнання та шельфові платформи
 • Виробництво молочної продукції / харчова промисловість
 • Цукрова промисловість
 • Холодильна промисловість
  - наприклад, процеси з використанням аміаку в якості холодоагенту.
 • Целюлозно-паперова промисловість
 • Важка промисловість
 • Гірничодобувна промисловість
 • Газо- і нафтохімічна промисловість
 • Хімічна промисловість
  - наприклад, хімічна обробка, зокрема, обробка насиченого/збідненого аміну
 • Процеси випарювання і конденсації
 • Процеси під високим тиском із застосуванням рідин
 

Технічні дані

 • З’єднання від DN65 до DN500
 • (рами сконструйовані за стандартами на виготовлення FEA і PED 2014/68/EU (EN13445) і ASME, розд. VIII, підрозд. 1)
 • Матеріали пластин: AISI 304/316, титан, SMO, хастелой. Інші матеріали доступні за запитом
 • Матеріали прокладок: EPDM-HT, NBR-HT, вітон. Інші матеріали доступні за запитом
 • Матеріали кільцевих прокладок: EPDM-HT, NBR-HT, вітон, хлоропрен, фторопласт. Інші матеріали доступні за запитом
 • Висота пластин до 3 м
 • Значення витрати до 5000 м3/год
 • Робочий тиск до 25 бар
 • Робоча температура від -25 °C до 200 °C

 

Функції та переваги

 • Завдяки високій ефективності для досягнення оптимальної продуктивності потрібно менше пластин, зменшується ціна кожного теплообмінника і суттєво зменшується перепускний об’єм.
 • Конструкція напівзварних теплообмінників SONDEX® передбачає використання меншої кількості потенційно небезпечного середовища, що робить їх безпечним і відповідальним вибором для складних завдань.
 • Унікальна система прокладок призначена для роботи під високим робочим тиском і в умовах вакууму. Замкнута канавка міцно утримує прокладку на місці й запобігає зміщенню пакета пластин під час збирання й експлуатації.

 

на данній сторінці використані матеріали компанії Danfoss

Спіральні теплообмінники SONDEX®

Спіральні теплообмінники SONDEX® by Danfoss створені й спеціально призначені для обробки суспензій, зависів, стічних вод, деревної маси, вуглеводнів із високою в’язкістю та забруднювальних рідин, що містять волокна й тверді речовини. Вони є найкращим вибором для обробки найважчих середовищ із високою в’язкістю. Оскільки замість пучків труб ми використовуємо листи металу, згорнуті в спіральні котушки, ми можемо отримати дуже високі теплові характеристики, не зменшуючи проміжок між пластинами й не створюючи перешкод потоку середовища.


Основний елемент наших спіральних теплообмінників — котушки зі згорнутих у спіраль пластин, розташовані в кожуху. Котушки утворюють два повністю ізольовані канали з зустрічною організацією потоків, що дозволяє теплообміннику забезпечувати температури, дуже близькі до початкових. Тому наші теплообмінники дуже добре пристосовані для рекуперації тепла.

Щоб підтримувати проміжок між пластинами, в котушки приварюють дистанціювальні стрижні. Окрім підтримання належної відстані між пластинами, ці стрижні сприяють формуванню турбулентного потоку. Наша технологія Free Flow для спіральних теплообмінників не передбачає стрижнів, тому турбулентність послабляється, але досягається значно більший проміжок між пластинами для потоку проблемних середовищ. Згадані можливості дозволяють ефективно виконувати будь-яке завдання. Ви можете обрати звичайні канали або канали Free Flow з обох боків, або ж їх комбінацію.

Оскільки спіральні теплообмінники використовуються в різноманітних умовах для виконання різних завдань, ми з нуля адаптуємо кожний з наших пристроїв відповідно до ваших технічних характеристик. Ми надаємо клієнтам індивідуально оптимізовані рішення, призначені для максимального часу безвідмовної та надійної роботи.


PHE Brazed P01Легкість технічного обслуговування і чищення

Спіральна котушка своєю формою додатково стимулює формування турбулентного потоку, а одноканальна конструкція допомагає боротися із засміченням за допомогою механізму «самоочищення». Осад, що накопичився, викликає локальне підвищення швидкості, виникає ефект очищення і цього достатньо, щоб у більшості випадків позбутися відкладання осаду. Такий механізм допомагає спіральним теплообмінникам SONDEX® працювати дуже довго без технічного обслуговування або очищення.

Однак деякі середовища можуть викликати складнощі, вимагаючи частішого технічного обслуговування і чищення теплообмінника. Саме для таких випадків ми розробили відкидні кришки, які ущільнюються за допомогою С-подібних фіксаторів, утворюючи поворотні дверцята, які легко відкриваються й закриваються без використання спеціальних інструментів. За допомогою таких дверцят надається доступ до усієї котушки для огляду й очищення.


 

на данній сторінці використані матеріали компанії Danfoss

Про нас

Мета роботи нашої компанії – розробка і реалізація ефективних рішень виходячи з потреб клієнта на базі високоякісного обладнання власного виробництва

©2021 MEKSON LCC. All Rights Reserved by LUMISCON®.

Search