Випаровувачі SONDEX® by Danfoss®

Випарники SONDEX® призначені для вирішення складних завдань з випарювання. Використання касет із напівзварними пластинами унеможливлює змішування середовищ. Конструкція касет пластин забезпечує оптимальний рівень турбулентності з обох боків, гарантуючи рівномірний розподіл середовищ для підвищення продуктивності і покращення якості продукції.


 Традиційні напівзварні і паяні пластинчасті теплообмінники виробництва SONDEX® by Danfoss® — відмінний вибір для стандартних завдань, пов’язаних з випарюванням.

Однак певні завдання неможливо вирішити за допомогою теплообмінників звичайних типів. З метою забезпечення неперевершеної якості продукції ми розробили ексклюзивні пластини випарників, що здатні впоратися з вимогами, зумовленими складними завданнями з випарювання.


 Ми поставили перед собою завдання забезпечити відмінну якість вашої продукції. Наші особливі пластини випарників призначені для завдань із залученням чутливих до температури середовищ чи середовищ, що вимагають обережного поводження, і показують відмінні результати під час багатоступінчастого випарювання продуктів з високою концентрацією.

Випарники з висхідною плівкою SONDEX® делікатно поводяться з середовищами, навіть у разі їх надзвичайної в’язкості, і забезпечують однорідне випарювання, а це в свою чергу покращує якість концентрату.

Оцініть переваги наших унікальних вхідних пристроїв, що запобігають утворенню застійних зон і рівномірно розподіляють середовище по всій зоні теплопередачі для відмінного випарювання.

У наших особливих пластинах для випарника використовуються профілі Free Flow, що створюють ідеальний турбулентний потік і суттєво зменшують ризик засмічення. Завдяки застосуванню таких пластин збільшуються інтервали між процедурами чищення і досягається максимальний час безвідмовної роботи.


 Ідеальні умови для випарювання

Невеликий перепускний об’єм випарників SONDEX® скорочує час перебування та забезпечує найкращі умови випарювання для чутливих до температури продуктів.

Робота з невеликими перепускними об’ємами забезпечує високу швидкість запуску і зупинки, а також мінімальний рівень відходів, що покращує загальну гнучкість системи і технологічного процесу.


 

на данній сторінці використані матеріали компанії Danfoss

Про нас

Мета роботи нашої компанії – розробка і реалізація ефективних рішень виходячи з потреб клієнта на базі високоякісного обладнання власного виробництва

©2021 MEKSON LCC. All Rights Reserved by LUMISCON®.

Search