Санітарні пластинчасті теплообмінники SONDEX® Sanitary

Пластинчасті теплообмінники SONDEX® Sanitary призначаються для систем з високими гігієнічними вимогами, в них застосовуються матеріали, які відповідають вимогам Управління продовольства і медикаментів США (FDA). Ми щиро дбаємо про ваш кінцевий продукт і вживаємо всіх необхідних заходів, щоб забезпечити його найвищу якість. Кожне рішення розробляється з урахуванням ваших технічних характеристик для забезпечення найкращих умов для вашої продукції.

Пластинчасті теплообмінники SONDEX® Sanitary призначаються для використання у харчовій промисловості й виробництві молочної продукції, а також в інших галузях з високими санітарними вимогами.


Ми володіємо глибокими знаннями стосовно технологій харчової промисловості й виробництва молочної продукції та маємо багатий досвід, необхідний для розробки високопродуктивних систем, що відповідають гігієнічним вимогам. Наші регенеративні пастеризатори повторно використовують до 95 % енергії, пропонуючи вам значну економію витрат на спожиту енергію.

Конструкція рами наших пластинчастих санітарних теплообмінників розроблена таким чином, що дозволяє легко виконувати чищення і технічне обслуговування. Міцні нейлонові ролики дозволяють легко відкривати зсувну кришку, а затискні втулки з кульковими підшипниками дозволяють їх знову щільно закривати. Ще ніколи доступ не був таким легким!

Ми пишаємося тим, що спроможні забезпечити делікатну обробку для найкращої якості кінцевої продукції, водночас дотримуючись вимог будь-якої галузі промисловості. Пропонуючи пластини типів Fishbone і Free Flow, ми маємо змогу задовольнити ваші потреби за допомогою потрібного теплообмінника.

Надзвичайно високий рівень захисту від протікання
Наша технологія Sonder Safe є системою пластин з подвійними стінками, розробленою таким чином, аби протікання, ймовірність появи якого досить низька, було помітним ззовні теплообмінника. Цей захід безпеки дозволяє швидко виявляти і ремонтувати вузол, який працює неналежним чином.

Оскільки всі течі зовнішні, а не внутрішні, витікання завжди ізолюються. Завдяки цій особливості пластинчасті санітарні теплообмінники з подвійними стінками є ідеальним вибором у випадках, коли використовується середовище, яке за жодних обставин не повинне забруднитися.

Багатосекційна конструкція для складніших систем
Наші санітарні пластинчасті теплообмінники доступні у вигляді багатосекційних систем, які можна розглядати як багато теплообмінників, об’єднаних в одну установку та розділених проміжними рамами.

Сфери використання

  • Виробництво молочної продукції / харчова промисловість
    - наприклад, регенеративні системи пастеризації
  • Галузі з санітарними вимогами
 
 Технічні дані
  • З’єднання від DN25 до DN500
  • (рами сконструйовані за стандартами на виготовлення FEA і PED 2014/68/EU (EN13445) і ASME, розд. VIII, підрозд. 1)
  • Матеріали пластин: AISI 304/316, титан, SMO, хастелой. Інші матеріали доступні за запитом
  • Матеріали прокладок: EPDM-HT, NBR-HT, вітон. Інші матеріали доступні за запитом
  • Висота пластин до 3,5 м
  • Значення витрати до 1600 м3/год

 

Функції та переваги

Теплообмінні системи, що відповідають суворим гігієнічним вимогам відповідних галузей, а також стандартів FDA на матеріали.

Технологія пластин забезпечує найвищу якість кінцевої продукції. За будь-яких умов застосування ми гарантуємо делікатне поводження з середовищем під час обробки з точним контролем потоку, дотриманням ідеальної температури й оптимальним часом перебування.

Рами, виготовлені з нержавіючої сталі, або із відповідним покриттям сконструйовані таким чином, аби легко мати доступ для швидкого і безпроблемного огляду, очищення (включно з безрозбірним очищенням CIP) або технічного обслуговування.


  

на данній сторінці використані матеріали компанії Danfoss

Про нас

Мета роботи нашої компанії – розробка і реалізація ефективних рішень виходячи з потреб клієнта на базі високоякісного обладнання власного виробництва

©2021 MEKSON LCC. All Rights Reserved by LUMISCON®.

Search