Sondex A/S о компанії

Sondex by DanfossСпеціалізація датської компанії Sondex A/S - розробка, виробництво і постачання пластинчастих теплообмінних апаратів, генераторів прісної води і насосів. З часу заснування в 1984 році компанія перетворилася в одну з провідних компаній на світовому ринку і розробила широкий ряд пластинчастих теплообмінних апаратів для вирішення будь-якої інженерної задачі в сфері теплообміну. Крім традиційних розбірних пластинчастих теплообмінних апаратів, виробнича програма Sondex A/S включає паяні, напівзварні і зварні теплообмінники, а також генератори прісної води на основі пластинчастих теплообмінників в одно- або багатоступінчастому виконанні. Виробничі потужності компанії розміщені в Данії і оснащені сучасними центрами механічної обробки, що гарантує високу якість продукції відомого скандинавського стандарту.

Використовуючи найширший типорозмірний ряд пластинчастих теплообмінних апаратів, Sondex A/S отримує оптимальне технічне рішення будь-якого можливого завдання. Діаметри з'єднань від ?15 мм до ?500 мм дозволяють використовувати робочі середовища з витратами від 50 л/год.  до  2000 м3/год. Типорозмірний ряд генераторів прісної води компанії Sondex A/S охоплює потужності від 1 до 100 тонн на добу.

Філії компанії і глобальна мережа високопрофесійних представництв виконують завдання продажу і маркетингу продукції Sondex. Успішний розвиток виробничої програми зробило Sondex A / S компанією з надзвичайно високим темпом зростання. Застосування спеціальних матеріалів для виготовлення пластин і прокладок дає можливість використовувати пластинчасті теплообмінники в хімічній і нафтохімічній промисловості.

sondex evaporator condensor pheШирокий типорозмірний ряд вироблених пластинчастих теплообмінників дозволяє задовольняти потреби в передачі тепла для будь-яких споживачів. В області енергетики, - це означає можливість їх застосування для різних об'єктів: від невеликого теплового пункту до великої теплової або атомної електростанції. Відмінні гігієнічні показники забезпечують затребуваність пластинчастих теплообмінників в харчовій промисловості. Чудові теплопередающие властивості пластинчастих теплообмінників дозволяють вирішувати задачі теплообміну з практично нульовим температурним напором. Різниця між гріє і нагрівається середовищем може становити всього один градус. Це ідеальний засіб для утилізації низькопотенційної теплової енергії, що міститься в різних рідинах. Стійкість матеріалів теплообмінників до агресивних робочим середах, дозволяють їх застосування для удосконалення технологічних процесів.

З липня 2016 року компанія Sondex A/S увійшла до складу міжнародного концерну Danfoss

Про нас

Мета роботи нашої компанії – розробка і реалізація ефективних рішень виходячи з потреб клієнта на базі високоякісного обладнання власного виробництва

©2021 MEKSON LCC. All Rights Reserved by LUMISCON®.

Search